miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Stłuczka na skrzyżowaniu Królowej Jadwigi i Klasztornej

2 699

Wczoraj (29 maja) w godzinach porannych doszło do zderzenia pojazdów na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi i ul. Klasztornej w Nowym Sączu. Pojazdami podróżowali sami kierowcy, którym nic poważnego się nie stało.

 

Czytaj również: Zderzenie na skrzyżowaniu. Jeden z kierowców trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

 

Do zdarzenia doszło 29 maja przed godz. 8.00 w Nowym Sączu na ulicy Klasztornej. – Ustalono, że w zdarzeniu, które miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi z ulicą Klasztorną, brały udział trzy samochody, którymi podróżowali sami kierowcy. Żadna z osób nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Pojazdy znajdowały się na ulicy i utrudniały ruch na drodze oraz nastąpił z nich wyciek płynów eksploatacyjnych, a na ulicy znajdowały się pozostałości po kolizji – informuje rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów w pojazdach, usunięciu pojazdów na pobliski parking, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu pozostałości po kolizyjnych z drogi – dodaje rzecznik.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. XXYXX pisze

    Przyczyna?!? Matoły zamiast skrecać to notorycznie wykręcają 180stopni na dwa pasya z dołu nie widać czy cos jedzie i zajeżdzają i jeszcze pretensje!!! Juz wiele artykułów o zawracaniu bylo to nikt z tym nic nie robi !!!

    1. Leon pisze

      Przeczytaj przepisy ruchu drogowego i wtedy wypowiedz się na swój temat tak jak innych okreslasz. Tam nie jest zabronione zawracanie a brak lini ciągłej rozdzielajacej dwa pasy umożliwia zajęcie prawego pasa. Za to określenie Twoje pasuje do tych, którzy nie stosują się do znaku ustąpienia pierwszeństwa z ulicy Klasztornej oraz orłów gnajacych spod świateł na rondzie.

Zostaw odpowiedź