miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Szczegóły dotyczące dachowania na ul. Jagiellońskiej [Zdjęcia]

0 1 383

W piątek (5 lipca) po godzinie 21:00 doszło do zderzenia samochodów (Mercedesa i Forda) osobowych na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Jagiellońskiej. Na skutek wypadku jeden samochód znalazł się na dachu.  Pisaliśmy o tym tutaj: KLIK 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Mercedes znajdował się na ulicy Mickiewicza, Ford na ulicy Jagiellońskiej na dachu. Mercedesem podróżował obywatel Wielkiej Brytanii, który nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Samochodem Ford podróżowały dwie osoby, pomoc udzielona im została przez strażaka KM PSP Nowy Sącz, który najechał bezpośrednio na to zdarzenie. W międzyczasie dojechała karetka pogotowia ratunkowego, której przekazał on osoby poszkodowane czytamy w komunikacie Państwowej Straży Pożarnej.

 

 

Ruch pojazdów był zablokowany na skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej i Mickiewicza. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsce zdarzenia. Osoby poszkodowane zostały zabrane na badania do szpitala. Na miejsce dojechała pomoc drogowa. Po informacji ze szpitala o stanie poszkodowanych, policja podjęła decyzję o usunięciu pojazdów. Ford został postawiony na koła przez pomoc drogową, Mercedes z uwagi na ograniczenia lawety przejechał na chodnik. Działania strażaków trwały dwie i pół godziny.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź