miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Szczegóły zdarzenia na ul. Tarnowskiej [Zdjęcia]

0 428

Jak już informowaliśmy, wczoraj (19 lutego) rano doszło do zderzenia samochodów osobowych na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu. Zdarzenie nie tylko spowodowało godzinny korek na drodze w godzinach porannych, ale także utrudnienia w ruchu w ciągu dnia z powodu uszkodzonej sygnalizacji.

 

Czytaj również: Zderzenie samochodów. Dwie osoby w szpitalu [Zdjęcia]

 

Zdarzenie miało miejsce w Nowym Sączu na ul. Tarnowskiej. – Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że zderzeniu uległy dwa samochody osobowe marki BMW oraz Mitsubishi. Pojazdami podróżowali sami kierujący, którzy nie zgłaszali dolegliwości. Z samochodów na jezdnię wyciekły płyny eksploatacyjne i uszkodzeniu uległ sygnalizator świetlny oraz znak drogowy – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Zablokowane były dwa pasy ruchu od strony ul. Tarnowskiej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zasypaniu rozlanych płynów sorbentem oraz odłączeniu klem akumulatorów w pojazdach. Na miejsce zdarzenia przybył pracownik odpowiedzialny za sygnalizację świetlną, który odłączył zasilanie sygnalizatorów. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez Policję, samochody oraz pozostałości po zderzeniu usunięto na pas zieleni – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały godzinę.

O zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Wypadek na Tarnowskiej zablokował ruch

Uszkodzona sygnalizacja świetlna nie działała przez kilka godzin, powodując utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.