miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu dwóch pojazdów! [ZDJĘCIA]

0 1 006

W poniedziałek (29 lipca) ok. godz. 10:30 na ul. Bulwar Narwiku w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego trzy osoby zostały poszkodowane i przetransportowane karetkami do szpitala.

 

Czytaj również: Gmina Stary Sącz: Zderzenie dwóch samochodów! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia czołowo-bocznego dwóch pojazdów. Blokowały one pas ruchu. W samochodzie marki Peugeot znajdował się poszkodowany kierowca pod opieką osób postronnych. Miał on zablokowane drzwi od swojej strony. Samochodem marki Renault podróżowały trzy osoby, w tym dziecko. Równocześnie z zastępami PSP na miejsce dojechała karetka Pogotowia Ratunkowego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz osoby poszkodowanej wewnątrz pojazdu. Wydobyto na deskę poszkodowanego wspólnie z ratownikami Pogotowia Ratunkowego przez drzwi od strony pasażera. Udzielono pomocy Policji w kierowaniu ruchem. Odłączono klemy akumulatorów w pojazdach. Karetki z miejsca zdarzenia zabrały do szpitala trzy osoby. Po wykonaniu czynności przez Policję, pojazdy ściągnięto na pobliski parking przy pomocy samochodu specjalnego, następnie usunięto pozostałości po kolizji oraz dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Bulwar Narwiku zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu. Czynności prowadzone przez strażaków trwały ponad godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź