miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Uszkodził latarnię, dwa drzewa, ławkę i kosz na śmieci! Policja szuka sprawcy [ZDJĘCIA]

1 2 294

W środę (15 sierpnia) ok. godz. 23:36 kierujący samochodem nieznanej marki zjechał z drogi, a w konsekwencji uszkodził latarnię, dwa drzewa, ławkę i kosz na śmieci. Sprawca uciekł z miejsca. Policja ustala szczegóły zajścia i prowadzi postępowanie w tej sprawie.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: 3-letnie dziecko zatrzaśnięte w samochodzie na 30-stopniowym upale! Służby w akcji [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

– Kierujący samochodem nieznanej marki na prostym odcinku drogi zjechał z niej, w wyniku czego zostały uszkodzone dwa drzewa, latarnia, ławka i kosz na śmieci. Oddalił się on z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. W tej chwili prowadzone jest postępowanie w tej sprawie – poinformował oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu w rozmowie z portalem miastoNS.pl.

Dochodzenie dotyczące zdarzenia na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu prowadzi Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Fot.: Czytelnik | miastoNS.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. XXYXX pisze

    Radze naprawic najpierw powyrywane słupki na królowej kadwigi mieliscie sprawce itd. 6 skoszonych słupków przy ograniczeniu do 50tki !!!!!!!!!

Zostaw odpowiedź