miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Wypadek dwóch osobówek na ul. Prażmowskiego. Jedna osoba w szpitalu!

0 268

W czwartek, 2 stycznia około godziny 11.50 zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowany został do działań w Nowym Sączu na ulicę Prażmowskiego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

 

Czytaj również: 80 tys. złotych na ratowanie zabytków! Złóż wniosek do końca stycznia

 

Samochód Ford Fiesta znajdował się na lewym pasie jezdni w kierunku ronda Solidarności, a samochód Ford Ka znajdował się na prawym pasie jezdni. W zdarzeniu udział brały trzy osoby, które wydostały się z pojazdów o własnych siłach. Dwie z nich przebywały w karetce pogotowia na badaniach, trzecia osoba nie uskarżała się na żadne dolegliwości – informuje PSP Nowy Sącz.

 

 

Wystąpiły wycieki płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w uszkodzonych samochodach, zepchnięciu pojazdów na pas zieleni, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu pozostałości po kolizyjnych z jezdni. Po przebadaniu osób przez załogę karetki Pogotowia ratunkowego, jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Ruch drogowy został udrożniony. Na miejscu pozostał patrol policji oraz pozostali uczestnicy zdarzenia.

Opr. Rafał Kmak
fot.: PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź