miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Wypadek na Pumptracku [Zdjęcia]

10 10 487

Na Pumptracku w Nowym Sączu (al. Piłsudskiego) doszło do wypadku. Na miejscu jest karetka pogotowia oraz policja. Udzielana jest pierwsza pomoc poszkodowanemu.

 

Czytaj również: Czek na 100 tysięcy złotych w rękach rodziców sześcioraczków!

 

– Do wypadku doszło na jednym z torów na Pumptracku – informuje nas czytelnik, dołączając zdjęcia. Młody chłopak uległ wypadkowi na ostrym zakręcie. Mocno rozbił głowę, ma potłuczone plecy, zakrwawione kolana – dodaje świadek zdarzenia.

 

 

Jak był ktoś do pilnowania to wpuszczał tylko w kasku. Teraz jak nikogo niema to jest samowolka i dzieciarnia bawi do wieczora. Tak się kończą zabawy bez odpowiedniego zabezpieczenia. Dodatkowo była opłata za wejście, w której było ubezpieczenie od takich sytuacji – Sandra Will (komentarz na FB).

 

Na miejscu trwają działania KMP – Wydziału Ruchu Drogowego, patrolu rowerowego Policji oraz Ratowników Medycznych. Ze wstępnych, nieoficjalnych ustaleń wynika, że kierowca roweru posiadał kask. Niestety w związku z wtargnięciem osoby trzeciej na tor doszło do najechania na latarnię przylegającą do trasy.

Rafał Kmak
fot. czytelnik

Komentarze Facebook
Zobacz również
10 Komentarze
 1. Krystyna pisze

  Chwila nieuwagi i bum. Za małolata to norma. Dobrze, że nie gleba na motorze 😀

  1. Wojtek pisze

   A ja pytam gdzie byli rodzice tego chłopaka

   1. Krzysiek pisze

    Ojciec jest ratownikiem (ten w środku)…

   2. Adinex pisze

    Kto by jeździł z rodzicami w wieku 17 lat powiedz mi?

   3. Mati pisze

    To żart czy pytanie?

   4. xaxa121 pisze

    to za rączkę mają chodzić z dzieckiem do parku? Moze w kosciele albo w pracy ?

 2. Paweł pisze

  Lekarzy to tam nie ma.

 3. Anonim pisze

  Przestańcie chore komentarze pisać skoro nie byliście tam na miejscu !!!!

 4. Rozbawiony pisze

  Powiem tak pumptrack ma już kilka lat i pierwszy taki wypadek. Dodam że jest to sport ekstremalny i wypadki wpisane są poprostu w ryzko zawodowe. Starsi ludzie (co odrazu po komentarzach widać) robią poprostu z igły widły takich bredni to dawno nie czytałem. Jakie zamykanie placu czy pilnowanie. Plac jest dla młodzieży. Co dalej ktoś złamie nogę grając w piłkę i będziecie boisko zamykać. W Sączu nic się nie dzieje i szukacie taniej sensacji.

 5. Dawid pisze

  Witam
  Jedyne co chciałbym napisać to że żyje i jest już ze mną wszystko dobrze dziękuję za miłe komentarze z waszej strony 🤙😎🤙

Zostaw odpowiedź