miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Zderzenie osobówki i motocykla na ul. Konarskiego! [ZDJĘCIA]

1 358

Dzisiaj (21 kwietnia), około godziny 12.27 na ulicy Konarskiego w Nowym Sączu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobówki i jednośladu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Wypadek z udziałem skutera. Kierowca jednośladu w szpitalu [ZDJĘCIA]

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na ulicy Długosza przy zjeździe w ulicę Konarskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Samochód osobowy był przystosowany do przewozu inwalidów – podróżowały nim łącznie 4 osoby w tym dwoje dzieci. Motocyklem przemieszczał się sam kierujący. Nikt nie został poszkodowany. Samochód osobowy blokował jeden pas ruchu, motocykl znajdował się na chodniku. Z pojazdów nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu pozostałości po kolizyjnych z jezdni – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Sącza.

Działania strażaków trwały ponad godzinę.

 

 

Opr. Marek Jaśkiewicz
Źródło i fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. XXYXX pisze

    Typowy standard DAWCÓW , bus pewnie nie puscil kierunku że skreca a motor myślał że pojedzie prosto wiec go wyprzedził.

    Szanujmy sie i bądźmy równi na drodze wymagają – chyba że motorek akurat zachce wyprzedzić nas na naszym pasie lewą lub prawą stroną ( bo dla nich to bez różnicy) albo trzeba stać w korku i pseudo wlepy motocykle są wszedzie i zawsze nie moja wina

Zostaw odpowiedź