miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Zderzenie samochodu osobowego, ciężarówki i motocykla

0 548

Wczoraj, 19 października na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu doszło do zderzenia osobówki (BMW), samochodu ciężarowego (Mercedes) oraz motocykla. W zdarzeniu łącznie uczestniczyło 8 osób. Nikomu nic poważnego się nie stało.

 

Czytaj również: Męskie czytanie poezji w Teatrze Nowym Nowy Sącz

 

19 października około godziny 15.56 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Biegonice zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicy Węgierskiej informuje PSP Nowy Sącz. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do kolizji samochodu osobowego, motocykla oraz samochodu ciężarowego. Samochodem osobowym BMW podróżowało pięć osób, które nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Samochodem ciężarowym Mercedes Actros jechała jedna osoba, która nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Motocyklem podróżowało dwie osoby, bez obrażeń.

 

 

Ruch na drodze częściowo był zablokowany. Z motocykla wystąpił wyciek oleju. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorpcji rozlanych substancji ropopochodnych, kierowaniu ruchem wahadłowo. Po odjeździe z miejsca zdarzenia JRG 2, na miejscu pozostała OSP Biegonice oraz Policja.

Opr. Rafał Kmak
fot.: PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź