miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Okradł ponad 100 kontenerów z używaną odzieżą

0 795

Młody obywatel Słowacji został zatrzymany przez sądeckich policjantów po tym, jak na terenie Nowego Sącza włamał się do kontenera z używaną odzieżą. Funkcjonariusze pracując nad tą sprawą, udowodnili 20-latkowi łącznie 101 takich kradzieży z włamaniem.

Czytaj również: 31-latniego recydywistę zgubiła zbytnia nerwowość. Odsiedzi nawet 12 lat za narkotyki, rozbój i kradzież

9 listopada br. na jednym z osiedli w Nowym Sączu policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który włamał się do kontenera z używaną odzieżą. Po wylegitymowaniu okazało się, że to 20-letni Słowak. Podejrzewany został następnie przewieziony do sądeckiej komendy. Funkcjonariusze pracując nad tą sprawą, udowodnili, że mężczyzna w okresie od czerwca do listopada br. dopuścił się łącznie aż 101 kradzieży z włamaniem do kontenerów z używaną odzieżą na terenie Nowego Sącza oraz powiatu nowosądeckiego i limanowskiego. Straty, które spowodował zostały oszacowane na 28 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat więzienia.

Źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź