miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Osobówka gruchnęła w drzewo. Jedna osoba w szpitalu [Film, zdjęcia]

0 3 150

Dzisiaj, 25 maja około godziny 5.30 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Naściszowej. Tam samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W samochodzie znajdowała się jedna osoba, która po wydobyciu z pojazdu została zabrana do szpitala.

Czytaj również: Pijany jechał na hulajnodze! Huknął w krawężnik, interweniowało pogotowie i policja

W wypadku, do którego doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Naściszowa (tuż przy granicy z Nowym Sączem), jedna osoba została ranna. Osobówka uderzyła w duże drzewo przy drodze. W wyniku uderzenia w drzewo, pojazd uległ poważnym uszkodzeniom, a kierowca znalazł się w ciężkim stanie.

Natychmiast po przybyciu na miejsce wypadku, służby ratownicze zabezpieczyły teren, dbając o bezpieczeństwo innych kierowców i przechodniów. Ratownicy medyczni przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanemu. Zaopatrując ranną osobę na miejscu, starali się ustabilizować jej stan, zanim przewieźli ją do pobliskiego szpitala.

W trakcie akcji ratowniczej policja prowadziła dochodzenie w celu ustalenia przyczyny wypadku. Funkcjonariusze przesłuchiwali świadków oraz przeprowadzili oględziny, starając się zebrać jak najwięcej informacji, aby dokładnie zrekonstruować to, co się wydarzyło.

W międzyczasie straż pożarna przystąpiła do usuwania pozostałości po wypadku, dbając o usunięcie ewentualnych niebezpieczeństw dla ruchu drogowego. Zniszczony pojazd został unieruchomiony i zabezpieczony, czekając na dalsze postępowanie. Na miejscu pracuje prokurator.

Ranną osobę przetransportowano do szpitala, gdzie lekarze podejmują wszelkie możliwe środki, aby zapewnić jej niezbędną opiekę medyczną i pomóc w powrocie do zdrowia. 

Fot.: PSP Nowy Sącz
Nagranie, zdjęcia: Bartłomiej Fecko

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź