miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Osobówka wylądowała na boku! Poszkodowany w szpitalu

0 201

Wczoraj (30 października) doszło do wypadku samochodu osobowego. Na skutek zderzenia pojazd wylądował na boku. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

 

Czytaj również: Trwa akcja znicz! Uważajmy na drogach, szczególnie w okolicach cmentarzy

 

30 października około godziny 18.34 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Gródek nad Dunajcem oraz OSP Przydonica zadysponowane zostały do działań w miejscowości Podole Górowa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia  stwierdzono, że w zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy. Samochodem podróżował sam kierujący, który znajdował się na jezdni i był zaopatrywany przez załogę karetki Pogotowia Ratunkowego będącej na miejscu zdarzenia.

 

 

Samochód znajdował się częściowo na poboczu, częściowo na jezdni w pozycji na boku. Na jezdni i poboczu znajdowały się pozostałości powypadkowe oraz plama krwi. Ruch pojazdów był wstrzymany. Działania strażaków polegały na  zabezpieczeniu terenu działań, usunięciu akumulatora z uszkodzonego pojazdu oraz  oświetleniu terenu działań. Kolejne działania polegały na udzielaniu wsparcia załodze Pogotowia podczas transportu poszkodowanego do karetki. Poszkodowany został zabrany do szpitala. Uszkodzony samochód postawiono na koła. Po zakończeniu działań dochodzeniowych Policji usunięto pozostałości powypadkowe z jezdni oraz zmyto plamę krwi. Samochód został zabrany z miejsca przez pomoc drogową. Działania strażaków trwały ponad dwie godziny.

Opr. Rafał Kmak
Zdjęcia – OSP Gródek nad Dunajcem

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź