miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Osobówka wypadła z drogi ścinając drzewo, zniszczyła ogrodzenie. Poszkodowana osoba w szpitalu [Zdjęcia]

0 460

Wczoraj, 5 stycznia około godziny 19.15 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Olszanka zadysponowane zostały do działań w Naszacowicach (gm. Podegrodzie). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że Hyundai zjechał z jezdni po skarpie i uderzył w ogrodzenie posesji oraz w rosnące w ogrodzie drzewo, które złamał.

 

Czytaj również: Arkadiusz Aleksander prezesem Sandecji Nowy Sącz

 

W chwili przybycia Straży Pożarnej kierująca znajdowała się na zewnątrz pojazdu z obrażeniami. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

 

 

Odłączono akumulator i sprawdzono czy nie doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Kontrola nie wykazała wycieku płynów eksploatacyjnych. Po przyjeździe karetki Pogotowia Ratunkowego przejął osobę poszkodowaną. Po przeprowadzonych badaniach poszkodowana została przewieziona do szpitala.

W miejscu prowadzonych działań kierowano ruchem drogowym. Teren prowadzonych działań oświetlona za pomocą latarek i najaśnicy. Działania strażaków trwały trzy i pół godziny.

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź