miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pijany mężczyzna leżał na drodze. Przejechały po nim dwa samochody

0 2 347

Do dramatycznego zdarzenia doszło w nocy z 3 na 4 kwietnia, kiedy to dwa samochody osobowe przejechały pijanego mężczyznę leżącego na drodze wojewódzkiej. 51-latek trafił do szpitala z obrażeniami kończyn dolnych. Sprawą zajmuje się limanowska Policja.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Prawie rozjechał grupę osób na pasach! Sprawą zainteresował się TVN i… Policja [WIDEO]

 

Do zdarzenia doszło 3 kwietnia o godz. 20:00 w miejscowości Kamienica na terenie powiatu limanowskiego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni kierujący pojazdem marki Audi A4 jadąc drogą wojewódzką W968 w kierunku miejscowości Szczawa po pokonaniu łuku drogi w lewo najechał na leżącego na jezdni mężczyznę – informuje mł. asp. Jolanta Mól rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej w rozmowie z miastoNS.pl

Chwilę później sytuacja powtórzyła się. Do podobnego zdarzenia doszło z udziałem drugiego pojazdu marki VW Passat kierowanym przez 34-letnią kobietę, która jechała bezpośrednio za pojazdem marki Audi A4. Kierujący byli trzeźwi, a leżący na jezdni 51-letni mężczyzna z obrażeniami dolnych kończyn został zabrany do szpitala. Miał 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Limanowej – dodaje rzecznik prasowy.

 

MK
Fot. archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.