miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pilne! Pełna mobilizacja 🚨🚨🚨 Wznawiają poszukiwania Danuty Bublewicz

0 758

Dzisiaj o godzinie 13:00 planowana jest zbiórka chętnych osób chcących pomóc w poszukiwaniu zaginionej Danuty Bublewicz. Zainteresowane osoby prosimy o przybycie w okolice mostu kolejowego nad rzeka Kamienica. Stamtąd zaczniemy poszukiwania. Bardzo proszę o udostępnienia – apelują rodzina i przyjaciele zaginionej kobiety.

 

Czytaj również: Uwaga! Opady marznącego deszczu – będzie ślisko [Ostrzeżenie meteorologiczne]

 

Przypomnijmy, rodzina i Policja proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej Danuty Bublewicz, 67-letniej mieszkanki Nowego Sącza. We wtorek około godz. 21:15 rozpoczęto poszukiwania 67-letniej kobiety. Zaginiona to mieszkanka ul. Juranda w Nowym Sączu. W gotowość służby postawił syn kobiety, który poinformował, że mama wyszła z domu o godz. 18:00. W jakich okolicznościach to nastąpiło, nie wiadomo. Poszukiwania zakończono dzisiaj około godz. 2:00 w nocy. W działaniach wzięło udział zastępy straży pożarnej w Nowym Sączu, policja oraz OSP z Mystkowa, Nawojowej, Starego Sącza oraz Biegonic. Zaangażował się również GOPR oraz specjalne jednostki poszukiwawcze. Poszukiwanie były kontynuowane wczoraj. Niestety bezskutecznie.

 

 

Do godz. 2:25 trwały poszukiwania zaginionej kobiety. Działania prowadziliśmy na prośbę policji. Zaangażowaliśmy 12 zastępów straży pożarnej, około 45 strażaków. W akcji uczestniczyli również GOPRowcy. Dodatkowo poszukiwania prowadzili mieszkańcy Nowego Sącza – mówi w rozmowie z miastoNS.pl straszy brygadier Paweł Motyka, zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Rysopis zaginionej:

  • około 160 cm wzrostu,
  • szczupła budowa ciała,
  • włosy krótkie, siwe.

Poszukiwania prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu. Wszelkie informacje dotyczące zaginionej prosimy przekazywać na numer alarmowy 112 lub 47 833 46 30 (całodobowo).

 

 

fot.: OSP Biegonice

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź