miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Piwniczna-Zdrój: Uszkodziła przystanek autobusowy i trafiła do szpitala! [ZDJĘCIA]

0 871

W poniedziałek (8 kwietnia) ok. godz. 12:00 w Kosarzyskach w Piwnicznej-Zdroju kobieta prowadząca samochód z nieznanych przyczyn zjechała z jezdni i uderzyła w przystanek autobusowy uszkadzając go. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala.

 

Czytaj również: Gmina Krynica-Zdrój: Ogromna tragedia! W wypadku zginął młody kierowca

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że kobieta prowadząca samochód osobowy marki Jeep Renegade Trailhawk z nieznanych przyczyn zjechała z jezdni i uderzyła w drewniany przystanek autobusowy uszkadzając go. Przybyła na miejsce karetka Pogotowia Ratunkowego po przebadaniu zabrała kobietę do szpitala. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oznakowaniu terenu oraz odłączeniu zasilania w pojeździe. Poinformowano Urząd Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój o uszkodzeniu przystanku. Teren działań przekazano Policji, która pozostała na miejscu – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Kosarzyskach zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Piwniczna-Zdrój. Czynności prowadzone przez strażaków trwały prawie dwie godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź