miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Policja potwierdza: Sprawca wypadku z Paszyna był pijany! [NOWE ZDJĘCIA]

0 1 732

Jak już informowaliśmy dzisiaj po godz. 10.00 w Paszynie na DK 28 doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i samochodu dostawczego. Policja potwierdza, że jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Wypadek na Rondzie Solidarności. Jedna osoba w szpitalu

 

W Paszynie na miejscu zdarzenia, do którego doszło około 10.20, były dwa patrole Policji, dwa wozy strażackie oraz dwie karetki Pogotowia Ratunkowego. Przed godz. 11.00 ruch odbywał się już płynnie.

– Po przyjeździe policjantów na miejsce zdarzenia okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd bez uprawnień, mając w organizmie 3 promile alkoholu! Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.. Kierująca Fiatem jechała z niespełna rocznym dzieckiem, któremu nic się nie stało. Natomiast kobieta także została zabrana do szpitala. Czekamy na ocenę obrażeń przez lekarzy, aby wiedzieć, jakie będą dalsze czynności wykonywane w tej sprawie – wyjaśnia asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu w rozmowie z miastoNS.pl.

O zdarzeniu informowaliśmy tutaj: Wypadek w Paszynie: Matka z dzieckiem w szpitalu. Kierowca kompletnie pijany? [ZDJĘCIA]

 

 

MK
Fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź