miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Poranny Armagedon na sądeckich drogach [Zdjęcia]

0 254

Poranek 19 stycznia na długo zapadnie w pamięci kierowców. Po nocnych, intensywnych opadach śniegu stan nawierzchni na drogach pozostawiał wiele do życzenia. Do wypadków doszło w Brzeznej (gm. Podegrodzie), Chełmcu i Wielogłowach (gm. Chełmiec). 

 

Czytaj również: 3 miliony złotych dla Kamionki Wielkiej! Kolejna gmina z rządowym wsparciem

 

19 stycznia po nocnych opadach śniegu na sądeckich drogach w godzinach porannych doszło do kilku zdarzeń drogowych, do których wyjeżdżali Sądeccy strażacy. Zdarzenia te powstały między innym w Brzeznej, Wielgłowach oraz Chełmcu na ulicy Szerokiej – informuje Państwowa Straż Pożarna.

 

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia w Chełmcu ustalono, że na skrzyżowaniu ulic Papieskiej oraz Szerokiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowały łącznie 3 osoby, które opuściły swoje pojazdy przed przybyciem służb. Żadna z osób nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Skoda znajdowała się na pasie jezdni w kierunku Małej Wsi, a pojazd marki Citroen znajdował się w przydrożnym rowie.

Z pojazdów nie nastąpiły wycieki płynów. Natomiast występowały utrudnienia w ruchu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu klem od akumulatorów, wprowadzeniu ruchu wahadłowego pojazdów na drodze, usunięciu pojazdu marki Skoda na pobocze drogi oraz usunięciu pozostałości pokolizyjnych.

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź