miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Potężna czołówka w Starym Sączu! Z osobówki wypadł silnik [Zdjęcia]

0 2 897

W niedzielę, 16 czerwca o godzinie 20.46 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz zadysponowane zostały do działań w Starym Sączu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych tj. Audi i Ford, w których podróżowali sami kierowcy.

Czytaj również: Podczas Mszy Św. zmarł ks. Jan Adamczyk

Na miejscu zdarzenia znajdowała się karetka Pogotowia ratunkowego, której ratownicy badali jedną osobą. Druga osoba nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Obydwa samochody znajdowały się w rowie. Z jednego z nich wyleciał silnik, który znajdował się na jezdni. Obydwa pasy jezdni były  zablokowane ze względu na pozostałości pojazdów, plamy substancji ropopochodnej oraz wyciekłych płynów eksploatacyjnych. Jedna osoba została zabrana do szpitala – informują druhowie PSP Nowy Sącz.

Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zasypaniu plamy substancji sorbentem. Odłączono klemy od akumulatora. Usunięto silnik samochodu oraz  pozostałości po kolizji z jezdni.

Działania strażaków trwały niespełna godzinę.

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź