miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Potworny wypadek na A4. Dwa dachowania, 12 osób w szpitalu [Zdjęcia]

5 3 679

W nocy kilkanaście minut po godzinie 1 służby zostały zadysponowane do wypadku drogowego na 462 kilometrze Autostrady A4 w kierunku Rzeszowa (w. Bochnia – w. Brzesko). W zdarzeniu udział brał samochód osobowy i bus, które po zderzeniu dachowały. Poszkodowanych zostało łącznie 13 osób, z czego 12 osób zabranych zostało karetkami do pobliskich szpitali. W zdarzeniu udział brało 3 zastępy Straży Pożarnej z JRG Bochnia, 1 zastęp z OSP KSRG Rzezawa, 7 karetek Zespołów Ratownictwa Medycznego, Policja i służba autostradowa.

Czytaj również: Zderzenie autobusu MPK, AUDI i Volkswagena

Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że najprawdopodobniej kierujący fordem focusem zajechał drogę busowi i doprowadził do zderzenia. – Kierujący fordem 24-latek z powiatu żywieckiego był nietrzeźwy – poinformowała przedstawicielka policji.

Dyżurny komendy miejskiej policji w Tarnowie poinformował RMF, że rannych zostało 12 osób, ale „nie są to jednak poważne obrażenia”. –Cztery osoby wypisano już do domu – przekazał funkcjonariusz.

Strażacy udostępnili zdjęcia z wypadku. Widać, że siła zderzenia była ogromna. – Jakieś fatum między tymi węzłami. Jeżdżę codziennie tamtędy i co dzień coś – napisał jeden z internautów pod postem OSP Rzezawa. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego wypadku.

fot.: Małopolska Alarmowo, OSP Rzezawa

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
5 Komentarze
 1. Dyimitriij pisze

  Chałwa Ukrainie Polaczki !!!!!

 2. jadwiga pisze

  Drogi Dima, ubawiłeś mnie swoją głupią prowokacją po pachy. Ile dostałeś ? + 10 руб ?

 3. Dyimitriij pisze

  Chałwa Ukrainie Sztamo !!!

 4. janek pisze

  Sztamo, Dima? Sztamo? Hmm… Może: “sztama”?

 5. Dyimitriij pisze

  ганчірка !! tyko chałwa ukrainie !!!

Zostaw odpowiedź