miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pożar Audi A4. Samochód uderzył w przepust, dwójka rannych w szpitalu [Zdjęcia]

0 2 383

Dzisiaj, 22 maja o godzinie 4.20 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Krynicy Zdroju, OSP Łabowa oraz OSP Nowa Wieś zadysponowane zostały do działań w Nowej Wsi (gm. Łabowa). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Audi A4 wypadł z drogi i uderzył w przydrożny przepust.

Czytaj również: Dziesiątki miejscowości bez energii! Wyłączą prąd nawet na 9 godzin [Harmonogram prac]

W wyniku tego  zdarzenia doszło do pożaru pojazdu. Samochodem jechało dwóch mężczyzn w wieku 19 lat. Podróżującym w opuszczeniu pojazdu pomocy udzieliły osoby postronne przed przybyciem na miejsce strażaków.  W chwili przyjazdu pierwszego zastępu pożar samochodu był już rozwinięty i obejmował przednią część samochodu, a  osoby poszkodowane w pozycji leżącej i siedzącej znajdowały się na poboczu – informuje PSP Nowy Sącz. 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy osobom poszkodowanym oraz ugaszeniu pożaru. Obu poszkodowanych przekazano przybyłym załogom karetek Pogotowia Ratunkowego.  Równocześnie strażacy gasili pianą samochód. Obydwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Po zabraniu poszkodowanych do szpitala  przestawiono samochody służb ratowniczych i udrożniono ruch.  Na prośbę Policji na miejscu zdarzenia pozostał zastęp OSP Nowa Wieś w celu pomocy w czynnościach dochodzeniowych.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź