miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Przysietnica: Samochód osobowy w korycie rzeki

0 404

W sobotę (26 października) w Przysietnicy (gm. Stary Sącz) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. W niewyjaśnionych okolicznościach kierująca pojazdem zjechała z drogi i wylądowała w korycie pobliskiej rzeki.

 

Czytaj również: 15 grudnia referendum! Odwołają burmistrza Piwnicznej-Zdroju?

 

26 października około godziny 10.43 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Przysietnica oraz OSP Moszczenica Wyżna zadysponowane zostały do działań w Przysietnicy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Seat Ibiza z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i znajdował się w rowie blisko rzeki – informuje PSP Nowy Sącz.

 

 

W samochodzie podróżowała tylko kierująca pojazdem, która opuściła go o własnych siłach. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, weryfikacji stanu kobiety kierującej prowadzącej pojazd oraz  odłączeniu zasilania w pojeździe. Wezwano na miejsce karetkę Pogotowia ratunkowego, której załoga nie stwierdziła obrażeń. Kobieta pozostała na miejscu zdarzenia. Na czas prowadzenia działań kierowano ruchem pojazdów. Działania strażaków trwały godzinę.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź