miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Skasowana osobówka! Ranne kobiety w szpitalu [Zdjęcia]

0 5 496

Sobotnia noc nieszczęśliwie zakończyła się dla trzech kobiet, które wypadły z drogi w Nawojowej. Podróżujące samochodem osobowym zabrano do szpitala, jedna z nich jest w bardzo ciężkim stanie. 

 

Czytaj również: Wyłączą prąd! Nawet na 8 godzin [Harmonogram]

 

Tuż po godzinie 4 w nocy strażacy dostali wezwanie do wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Samochodem podróżowały trzy kobiety. Wszystkie kobiety trafiły do szpitala. Jak udało nam się dowiedzieć, jedna z nich ma bardzo poważne obrażenia głowy i jest w ciężkim stanie.

28 lutego około godziny 4.08 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Nawojowa zadysponowane zostały do działań w Nawojowej na ulicy Lipowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy wypadł z jezdni, uszkodził ogrodzenie  i znajdował się na posesji Nadleśnictwa Nawojowa. Na miejscu znajdowała się karetka Pogotowia Ratunkowego oraz Policja. Samochodem podróżowały trzy osoby. Jedna osoba znajdowała się w pojeździe, a dwie osoby opuściły pojazd o własnych siłach. Osoby poszkodowane znajdowały się pod opieką ratowników medycznych Pogotowia ratunkowego. Dwie osoby po opatrzeniu zostały zabrane do szpitala. Strażacy pomogli ratownikom medycznym w przeniesieniu trzeciej osoby poszkodowanej, która znajdowała się w samochodzie do kartki pogotowia ratunkowego przy użyciu deski ortopedycznej. Osoba po przebadaniu przez ratowników medycznych również została zabrana do szpitala – informuje PSP Nowy Sącz.

fot. czytelnik

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź