miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Śmierć w budynku socjalnym w Klęczanach. Nie żyje około 50 letni mężczyzna

0 1 787

Dzisiaj w nocy (25 listopada) w jednym z mieszkań w budynku socjalnym w Klęczanach (gm. Chełmiec) doszło do zgonu około 50-letniego mężczyzny. Przyczyna śmierci nie jest znana. Akcja ratunkowa z udziałem licznych zastępów straży pożarnej, policji oraz zespołu ratownictwa medycznego rozpoczęła się o godz. 0:11. Jednostki zaalarmowane zostały do pożaru, którego po przybyciu na miejsce zdarzenia nie stwierdzono.

Czytaj również: Nie żyje ks. mgr Jacek Mikulski. Duchowny miał 58 lat

– O godz. 00:11 wpłynęło do nas zgłoszenie. Zadysponowano OSP Klęczany, Krasne Potockie, Niskowa, 3 wozy Państwowej Straży Pożarnej.  Zgłoszenie dotyczyło pożaru w budynku socjalnym Gminy. Nasze jednostki stwierdziły niewielkie zadymienie. Przez okno do jednego z mieszkań zauważono na podłodze mężczyznę. Wyważono okno, nastąpiło wejście druhów z aparaturą. Mężczyznę ewakuowano i udzielono pierwszej pomocy. Poszkodowanego przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego, którzy stwierdzili zgon mężczyzny. W budynku znajdował się piec kaflowy, nie stwierdzono pożaru – mówi w rozmowie z miastoNS.pl dyżurny PSP Nowy Sącz.

Przyczyna zdarzenia jest nieustalona. Przyczyny oraz okoliczności zdarzenia bada Policja przy współpracy z prokuratorem.

Fot.: OSP Klęczany (ilustracyjne)

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź