miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Śmiertelne potrącenie na pasach na DK nr 75! Utrudnienia trwają, policja kieruje na objazdy

2 4 560

Do śmiertelnego w skutkach potrącenia na pasach doszło w Wielopolu. W ciągu drogi krajowej nr 75, w okolicach stacji benzynowej BP i salonu samochodowego BMW około godz. 4:00 doszło do potrącenia osoby pieszej. Zdarzenie miało miejsce na pasach. 

 

Czytaj również: Referendum nie będzie! Mieszkańcy Nowego Sącza zdecydowali

 

W akcji ratunkowej uczestniczą zastępy PSP w Nowym Sączu, pogotowie ratunkowe, policja. Utrudnienia trwają, policja kieruje na objazdy. Zmarły to mężczyzna w wieku około 60 lat.

Komentarze internautów

To przejście nie jest wogóle oświetlone. Tam już nie jedna osoba zginęła i zginie. Stacja benzynowa oślepia jakby kierowców i tego przejścia wogóle nie widać bo to przejście jest w ciemności. Tam wystarczy tylko dać latarnie i będzie spokój
Pisałem już kiedyś o tym przejściu “ile osób jeszcze musi zginąć, żeby ktoś tutaj w tym zaścianku zauważył że takie przejścia “w Polsce” są oświetlone.. Długo nie trzeba było znów czekać.

Czemu tu się dziwić…. wczoraj wieczorem wracałem z krk. W Łososinie dostrzegłem ciemną postać która szła poboczem i patrzyła w telefon. Tyle z odblasku twarzy rozświetlonej ekranem smartfona…

 

 

Rafał Kmak
fot. Sądeckie Drogi | Facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. aneta pisze

    Poproszę o kontakt rodzinę Pana pieszego mój e-mail: anetapi@mail.uk

  2. Monika pisze

    Nowy Sacz prosi o kontakt rodzine w sprawie tego wypadku moniakr8889u@tlen.pl

Zostaw odpowiedź