miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Stary Sącz: Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu motocykla z samochodem! [ZDJĘCIA]

0 816

W poniedziałek (6 maja) ok. godz. 8:00 na ul. Krakowskiej w Starym Sączu doszło do zderzenia motocykla oraz samochodu osobowego. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy. Motocyklista został poszkodowany i przetransportowany karetką do szpitala.

 

Czytaj również: Dramat w Trzetrzewinie: Zderzenie osobówki z ciężarówką! Nie żyje mężczyzna [WIDEO]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia motocykla oraz samochodu osobowego. Samochód znajdował się na chodniku, a motocykl leżał na jednym pasie ruchu. Motocyklem i samochodem podróżowali tylko kierowcy pojazdów. Podróżująca pojazdem osobowym znajdowała się poza nim i nie zgłaszała żadnych dolegliwości. Motocyklista uskarżał się na dolegliwości. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zbadali poszkodowanego pod kątem obrażeń, udzielili mu pomocy i przełożyli na nosze typu deska. Poszkodowanego przekazano załodze karetki Pogotowia Ratunkowego, która zabrała go do szpitala. Zebrano z jezdni za pomocą sorbentu substancję ropopochodną. Kierowano ruchem wahadłowym. Na miejscu pozostała Policja w celu dokończenia czynności dochodzeniowych – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Krakowską w Starym Sączu zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz. Czynności prowadzone przez strażaków trwały prawie dwie godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź