miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Stary Sącz: Samochód uderzył w budynek mieszkalny! Dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]

1 1 237

W poniedziałek (17 czerwca) ok. godz. 19:30 na ul. Kilińskiego w Starym Sączu samochód uderzył w róg budynku mieszkalnego. W wyniku zaistniałego zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Kierowca w szpitalu po dachowaniu samochodu osobowego! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że VW Transporter T4 uderzył w róg budynku mieszkalnego. W chwili przybycia Straży Pożarnej kierowca i pasażer VW Transportera T4 znajdowali się pod opieką załogi karetki Pogotowia Ratunkowego. Po przeprowadzonych badaniach, obydwie osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz sprawdzeniu, czy nie doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Kontrola wykazała wyciek substancji ropopochodnej, którą zasypano sorbentem. Równocześnie odłączono akumulator w samochodzie. Po zakończonych przez Policję czynnościach wyjaśniających, uszkodzony pojazd został usunięty z jezdni – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Kilińskiego w Starym Sączu zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. miastons pisze

    ile promili mial kierujacy budowlaniec ?

Zostaw odpowiedź