miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Stary Sącz: Zderzenie dwóch osobówek. Dziecko w szpitalu

0 240

Wczoraj, 21 września doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych w Starym Sączu. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 4 osoby, w tym jedno dziecko, które przetransportowane zostało do szpitala.

 

Czytaj również: Konferencja koalicyjnego PiS i Wybieram Nowy Sącz

 

22 września około godziny 16.00 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz zadysponowane zostały do działań w Starym Sączu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych tj. Skody Fabia i Kia Venega informuje Państwowa Straż Pożarna. Uszkodzone pojazdy stały na dwóch pasach drogi blokując ruch w obu kierunkach. W chwili przybycia Straży Pożarnej wszyscy uczestnicy zdarzenia tj. trzy osoby dorosłe oraz dziecko znajdowały się pod opieką załogi karetki Pogotowia Ratunkowego. Po przeprowadzonych badaniach jedna osoba dorosła i dziecko zostali zabrani do szpitala.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zakręceniu zaworu instalacji LPG w Skodzie oraz sprawdzono czy nie doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź