miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Świadkowie wypadku na ul. Witosa poszukiwani!

0 185

Komenda Miejska Policji poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 18 kwietnia na ul. Witosa w Nowym Sączu po południu. Doszła tam wówczas do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych.

 

Czytaj również: Osobówki zderzyły się czołowo na ul. Witosa. Dwie osoby w szpitalu

 

W związku z prowadzonymi przez Komendę Miejską Policji czynnościami w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 18 kwietnia 2018 roku ok. godziny 12.20 przy ul. Witosa w Nowym Sączu, poszukiwani są świadkowie zdarzenia.

– Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Honda zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem marki Citroen. W wyniku zderzenia kierowcy obu pojazdów doznali obrażeń ciała – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Policja prosi wszystkie osoby, które widziały ten wypadek lub mają na jego temat jakieś informacje o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu: (18) 442 42 64 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

 

Opr. MK
Źródło: KMP w Nowym Sączu
Fot.: archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.