miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Świdnik: Policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o potrącenie rodziny!

4 8 320

Jak poinformowało TVN24, przed momentem Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze sprawą tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj w Świdniku!

O wypadku informowaliśmy w artykule Tragedia koło Tęgoborza! Nie żyje 10-letnie dziecko i jego rodzice! [SZUKAMY SPRAWCY]

Od wczoraj trwały poszukiwania kierowcy, który potrącił kobietę, mężczyznę i ich dziecko, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając im pomocy. W sprawę zaangażowano policjantów z Krakowa, Nowego Sącza i okolicznych posterunków.

Według TVN24, Policja zatrzymała w tej sprawie dzisiaj 17-latka oraz 21-latka, którzy mogą mieć związek z tą tragedią.

Na posesji, w zamkniętym garażu policjanci znaleźli samochód, który zakryty był folią. Okazało się, że posiada poważne uszkodzenia, które mogą świadczyć o tym, że brał udział w wypadku – powiedziała RMF24.pl Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji. – Policjanci wyjaśniają, kto w chwili wypadku był kierowcą tego pojazdu – dodała.

Więcej informacji wkrótce…

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również
4 Komentarze
 1. Tomek pisze

  Bandyci!

  1. Jakieś pisze

   Liczba MNOGA?
   A to obaj kierowali?

 2. Pepe pisze

  Mam nadzieje ze zgnije w pierdlu.

 3. Kam pisze

  Karę powinien/powinni ponieść, ale żeby od razu życzyć im śmierci? To młodzi ludzie popełnili błąd, zresztą nie wiadomo jakie były okoliczności, na drodze nie wiele trzeba, człowiek się zagapi i jest nieszczęście. Nie bronię ich oczywiście, ale normalnie na świecie spanikowali i ze strachu uciekli…

Zostaw odpowiedź