miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragedia koło Tęgoborza! Nie żyje 10-letnie dziecko i jego rodzice! [SZUKAMY SPRAWCY]

4 43 633

Wczoraj (20 stycznia) w miejscowości Świdnik koło Tęgoborza doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Na poboczu drogi, nieznany sprawca potrącił trzy osoby: kobietę i mężczyznę w wieku ok. 37 lat oraz ich 10-letnie dziecko. Wszyscy zginęli na miejscu. Kierujący samochodem zbiegł z miejsca wypadku. Szuka go Policja.

 

Najnowsze informacje w sprawie wypadku: Świdnik: Policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o potrącenie rodziny!

Do tragedii doszło przed godziną 23. Na miejsce wysłano służby ratunkowe, które zastały tragiczny widok. Ciała trzech osób leżały na poboczu drogi. Z informacji medialnych wynika, że zginęło małżeństwo i ich dziecko. To mieszkańcy Sądecczyzny.

 

Relacje świadków dramatu i zdjęcia z miejsca tragedii znajdziesz w artykule: Świdnik: Zobaczyli nogi na chodniku. Nikt nie spodziewał się aż takiej tragedii [ZDJĘCIA]

Policja poszukuje sprawcy tego wypadku. W sieci krąży już także apel o treści:

Pilne!!! Około godz. 22:30 nieznany sprawca potrącił 3 osoby idące chodnikiem (Małżeństwo z dzieckiem) w m.Świdnik koło Tęgoborzy i uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku odniesionych obrażeń, wszystkie 3 osoby zmarły na miejscu. Samochód był prawdopodobnie koloru czarnego, a kierowca uciekł nim w stronę Wronowic. Ktokolwiek przyjeżdżał tą trasą Tęgoborze – Wronowice po 22 i widział jadące auto ze śladami wypadku, proszony jest o kontakt z Policją.

Do sprawy wrócimy…

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz – m.jaskiewicz@miastoNS.pl

Marek Jaśkiewicz
fot. arch. (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również
4 Komentarze
 1. Ccc pisze

  Chyba szli chodnikiem!!!!!!!!

 2. Robert pisze

  Masakra… Co się dzieje ostatnio na tych drogach?

  1. obserwator pisze

   w biały dzień 6 stycznia w miejscowości Dąbrowa koło Wieloglow jeden pan jadąc autem przez kawałek drogi przejechał salonem A pozniej wjechał na chodnik przejeżdżając około 300 metrów.!!wysiadl z auta sprawdził czy wszystko z autem ok i pojechał dalej. Niewiadomo czy zasna za kierownica czy pijany??? Ale stwarzal zagrozenie nie tylko na drodze ,ale tez przechodniow, ktorzy 5 minut wczesniej przeszli na druga strone…

 3. Krzysztof pisze

  Bylo slisko do tego brawura i o wypadek nie trodno ale takie zachowanie jak tam to skandal

Zostaw odpowiedź