miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Szukają go już prawie miesiąc! Wczoraj przeczesali dno Dunajca

0 2 369

Sądecka policja przy współpracy z druhami Państwowej Straży Pożarnej oraz ratowników WOPR wznowiła poszukiwania 19-letniego Adama Dudy z Nowego Sącza. Przypomnijmy, 19-letni Adam Duda zaginął 24 lutego. Rodzina nie ma pojęcia co się dzieje z chłopakiem. Nie wiadomo czy żyje. Ostatni raz widziany był w okolicach mostu Heleńskiego w Nowym Sączu.

Czytaj również: Zderzenie trzech samochodów, utrudnienia trwają

– 20 marca na prośbę Policji ratownicy wodni oraz nurkowie Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu prowadzili poszukiwania zaginionej osoby w Dunajcu. Działania strażaków trwały sześć godzin. Podczas prowadzonych poszukiwań nie odnaleziono osoby zaginionej – informują druhowie.

Od godziny dziesiątej trzydzieści policjanci i strażacy prowadzą poszukiwania na Dunajcu w Wielogłowach. Służby ratunkowe szukają 19-letniego mieszkańca Nowego Sącza Adama Dudy, który zaginął 24 lutego. W tym dniu, około godziny dwudziestej pierwszej trzydzieści, wyszedł z domu. Kilka godzin później przedzwonił do swoich bliskich, potem kontakt urwał się.

Zaginiony Adam Duda ma 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie, ciemne włosy, ciemne oczy i odstające uszy. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską kurtkę dżinsową z kożuchem, białą bluzę z kapturem, spodnie dżinsowe oraz zielonoczarne buty sportowe.
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź