miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

TIR zablokował ul. Zieloną! Wiadukt ponownie zbyt niski na przejazd ciężarówki [Zdjęcia]

2 1 333

Dzisiaj, 12 sierpnia około godziny 14.20 zastępy z Straży Pożarnej w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicy Zielonej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód ciężarowy wjechał pod wiadukt kolejowy, zablokował się o jego metalową konstrukcję kabiną ciągnika siodłowego oraz górą naczepy.

 

Czytaj również: „Nawet Bobowa ma swój skatepark,
a dawne miasto wojewódzkie nie ma” [Interwencja czytelnika]

 

 

W chwili przybycia Straży Pożarnej kierujący samochodem ciężarowym przebywał na zewnątrz pojazdu. Na miejscu zdarzenia obecny był patrol Policji oraz Straż Ochrony Kolei. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz  usunięciu zaklinowanego pod wiaduktem pojazdu poprzez opuszczenie samochodu ciężarowego na poduszkach pneumatycznych. Dodatkowo upuszczono powietrze w przednich kołach ciągnika siodłowego. Kierowca zastosował się do instrukcji i powoli wycofał. Obecni na miejscu przedstawiciele PKP oraz pracownicy Straży Ochrony Kolei dokonali oględzin wiaduktu. Działania Straży Pożarnej trwały godzinę.

Opr. Rafał Kmak
Fot. PSP | Facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
 1. keisyr pisze

  Handzel to taki dziad, że jak remontował ulicę Zieloną w Nowym Sączu to brakło mu pare złotych żeby podebrać 20 cm ziemi pod wiaduktem i zwiększyć jego prześwit !
  Ten dziad powoduje że nikt nie chce przyjeżdzać do Nowego Sącza !
  Jak nie zaraza w mieście to brak możliwości przejechania przez skrzyżowanie bo brak sygnalizacji świetlnej albo za niski wiadukt lub za ciasne minirondo !
  Dziadu Handzel, usuń się wreszcie z tego Ratusza ! Idź zarządzaj jakąś wsią, tam może sie sprawdzisz !

  1. Marcin pisze

   może weź te pare złotych kredytu i dołóż co?? sądząc po inteligencji to bardzo młodziutki jesteś i życia ci nie braknie

Zostaw odpowiedź