miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

To straszne! Odnaleźli ciało 32-letniego Piotra S. z Barcic

2 16 732

Zakończyły się poszukiwania 32-latka! Intensywne działania operacyjne sądeckich służb oraz rodziny i bliskich znajomych doprowadziły do odnalezienia ciała Piotra S. z Barcic (gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki). O sprawie odnalezienia zwłok informowaliśmy tutaj: Zwłoki pod mostem! Trwają działania służbZ naszą redakcją skontaktował się czytelnik informujący o działaniach rodziny. Okoliczności potwierdził również rzecznik małopolskiej policji.

Czytaj również: Miał 2,5 promila we krwi i skradł rower. 60-latek szybko wpadł

– Rodzina Piotra, 32-latka z Barcic na własną rękę podjęła próbę odnalezienia go. To oni podczas przeszukiwania rejonu dopływu Dunajca w szerszej odnodze około 400-500 metrów od mostu w stronę Tęgoborzy natrafili na ciało i jest to Piotr. Chwalenie się sprzętem nie pomogło w znalezieniu człowieka, a wystarczył zwykły kajak i chęci – informuje nas czytelnik.

– Potwierdzam, dzisiaj zostało zlokalizowane ciało mężczyzny w rzece Dunajec w okolicach mostu w Kurowie. Wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu, czynności prowadzi prokurator – mówi w rozmowie z miastoNS.pl mł. asp. Bartosz Izdebski z komendy wojewódzkiej policji w Krakowie.

Niestety efekt poszukiwań sądeckich służb oraz rodziny zaginionego w poniedziałek rano (20 lutego) jest tragiczny. Czynności operacyjne związane z poszukiwaniem mężczyzny prowadziła policja, straż oraz grupy poszukiwawcze (GOPR, WOPR). Na ciało dzisiaj (26 marca) natrafiły osoby bliskie 32-latka.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
 1. Anonim pisze

  Nie trzeba narzekać na chwalenie się sprzętem bo popierdzenie to jest ogromy obszar do przeszukania a po drugie to są tylko zwykli ludzie którzy mają go tylko do dyspozycji a warunki atmosferyczne i sposoby przeszukań są nieprzewidywalne 50 osub przejdzie a nawet więcej i nic a jedna w danym momęcie się tam pojawi zobaczy coś czego inni noedoszczegą (to jest tak jak ze zbieraniem grzybów)

 2. jadwiga pisze

  Jedno koślawe, niedokończone zdanie liczące aż 4 wiersze, a w nim takie perełki:
  osub
  noedoszczegą

  Kto za to odpowiada?

Zostaw odpowiedź