miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragedia w lesie! Nie żyje mężczyzna!

0 1 413

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj (6 marca) w godzinach popołudniowych. Według wstępnych ustaleń do wypadku doszło podczas wycinki drzew w lesie państwowym na ziemi gorlickiej. Wtedy to na głowę jednego z pracowników spadła gałąź, w wyniku czego mężczyzna zmarł na miejscu. W tej sprawie będzie prowadzone dochodzenie, które ma zweryfikować tę wersję zdarzeń.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Zwłoki mężczyzny na Sucharskiego. Służby wezwał zaniepokojony sąsiad

 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (6 marca) w godzinach popołudniowych w lesie państwowym na terenie gminy Uście Gorlickie. – Doszło tam do wypadku przy pracy wykonywanej przez osobę wycinającą drzewa w lesie. Podczas ścinki sosny najprawdopodobniej ułamała się gałąź sąsiedniego drzewa, która spadła na dół i uderzyła pracownika w głowę, najprawdopodobniej powodując zgon. To są wstępne ustalenia, które będą weryfikowane podczas sekcji – mówi w rozmowie z portalem MiastoNS.pl Tadeusz Cebo, Prokurator Rejonowy w Gorlicach.

Mężczyzna miał ponad czterdzieści lat, a jego ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Ma ona wskazać faktyczną przyczynę zgonu pracownika. Prokurator podkreśla, że ustalony przebieg zdarzenia jest hipotezą, która będzie weryfikowana w trakcie dochodzenia w tej sprawie.

 

MK
Fot.: pixaby.com (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.