miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragedia podczas załadunku drewna! Nie żyje 51-letni mężczyzna

0 10 182

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, ustalają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło podczas załadunku drewna w lesie. 51-latni mieszkaniec Sądecczyzny na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

 

Czytaj również: Zaginął 57- letni Adam Cabała z Nowego Sącza!

 

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 20:30 w miejscowości Bilsko, podczas wykonywania prac związanych z załadunkiem drewna na przyczepę specjalistyczną, spiętą z ciągnikiem marki Zetor. Z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn doszło do zerwania przyczepy od ciągnika, wskutek czego przyczepa stoczyła się ze skarpy przygniatając 51-latka. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna zmarł na miejscu.

Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Łososiny Dolnej i Nowego Sącza oraz biegły sądowy z zakresu techniki samochodowej, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, pojazdu oraz ciała mężczyzny. Czynności wykonywane były pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu. Przyczyny i szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

źródło: KMP Nowy Sącz
fot.: Ilustracyjne

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź