miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragedia w gminie Grybów! Nie żyje 18-latka, kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia [ZDJĘCIA]

2 5 183

W poniedziałek (25 czerwca) ok. godz. 5:16 w Krużlowej Niżnej w gminie Grybów doszło do dramatycznego w skutkach wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Audi A6. Podróżowały nim trzy osoby, jedna z nich zmarła, druga została zabrana do szpitala, a kierowca pojazdu oddalił się w nieznanym kierunku.

 

Czytaj również: Dramatyczny wypadek w Muszynie! Nie żyje 38-latek [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że w zdarzeniu brał udział jeden samochód osobowy marki Audi A6. Zdarzenie miało miejsce tuż za łukiem drogi poprzedzonym dłuższym odcinkiem prostej. Pojazd znajdował się na kołach, całkowicie poza drogą i nie powodował utrudnień w ruchu. Według jednego z pasażerów, podróżowały nim trzy osoby – kierowca oraz dwoje pasażerów siedzących na tylnym siedzeniu. Na miejscu brak kierującego pojazdem, który oddalił się w nieznanym kierunku. Dwoje pasażerów siedzących na tylnym siedzeniu znajdowały się w pojeździe. Dostęp do siedzącej po lewej stronie pasażerki ze względu na zniszczenie pojazdu i zatrzaśnięte drzwi był utrudniony. Sprawdzono czynności życiowe poszkodowanej, a po stwierdzeniu ich braku dokonano ewakuacji na zewnątrz. W trakcie ewakuacji na miejsce zdarzenia przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, której przekazano poszkodowaną. Wykonano wspólnie z ratownikami resuscytację poszkodowanej. Przeszukano okolicę w celu odnalezienia kierującego i wykluczenia udziału innych osób w zdarzeniu. Po kilkunastominutowej resuscytacji, odstąpiono od dalszych działań medycznych i został stwierdzony zgon osoby poszkodowanej. Drugi poszkodowany pasażer po wykonaniu wstępnych badań oraz zaopatrzeniu medycznym został przetransportowany do szpitala – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Działania w Krużlowej Niżnej prowadziły zastępy z: JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Krużlowa Wyżna oraz OSP Chodorowa.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Obywatel pisze

    Krużolwa Niżna nie jest w gminie Stary Sącz !!!

  2. Marysia pisze

    Przepraszam nie pomoze napiszcie list bez adresu do rodziców jej i waszych.Do siebie co czuliscie przed impreza po w trakcie wypadku .I do niej jeden na miejsce drugi dla rodzicow jej.

Zostaw odpowiedź