miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje 28-letni mężczyzna

0 4 405

To straszne! Tragiczny finał miały poszukiwania mieszkańca gminy Grybów, trwały one od piątku (19 maja). Najpierw został znaleziony jego samochód, a nieco dalej w lesie jego zwłoki. Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Miał 28 lat… Przyczyny oraz okoliczności zdarzenia bada prokuratura przy współpracy z sądecką policją.

Czytaj również: Spłonął motocykl! Z maszynie nie zostało zbyt wiele [Zdjęcia]

Sądeccy policjanci otrzymali informację o zaginięciu mieszkańca gminy Grybów w miniony piątek. Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie i rozpoczęli poszukiwania, które nie trwały długo. Niestety, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wczoraj, po godzinie siedemnastej, na pograniczu Florynki i Kąclowej został znaleziony samochód, który należał do zaginionego mężczyzny. Pojazd był zaparkowany przy drodze wojewódzkiej 981. Nieco dalej w lesie zostało znalezione jego ciało. Niestety, na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył. Miał zaledwie 28 lat, informuje sądeczanin.

– Wszystko wskazuje na to, że targnął się na własne życie. Jego zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji – informuje mł. asp. Anna Zbroja-Zagórska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź