miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragiczny wypadek na drodze krajowej DK75! Tir i osobówka skasowane [Zdjęcia]

0 9 948

Cztery samochody uczestniczyły w wypadku, który miał miejsce w Czchowie. Na drodze krajowej DK75 doszło do wypadku. Tir i trzy osobówki uczestniczyły w zdarzeniu. Na miejscu trwają czynności prokuratury, policji, pogotowia ratunkowego oraz straży pożarnej. Droga jest całkowicie zablokowana z i do Krakowa. Przyczyny zdarzenia zbada policja.

Czytaj również: Niespodzianka w Tirze! W ryżu dwóch Afgańczyków, deportacja gwarantowana!

 

fot. KPP w Brzesku

 

Wszystko wskazuje, że co najmniej do godziny 19 będzie zablokowana droga DK-75 w Czchowie w kierunku Nowego Sącza. Zderzyły się tam dwa samochody, w wypadku ucierpiał jeszcze trzeci pojazd.

Dopiero ustalamy przyczynę wypadku, wszystko wskazuje jednak na to, że kierowca opla insigni z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym. W zdarzeniu uczestniczył jeszcze drugi osobowy opel – powiedział w rozmowie z portalem Bochniazbliska.pl asp. sztab. Grzegorz Buczak z KPP w Brzesku.

Kierowca opla Insigni trafił do szpitala.

 

 

Policja przygotowała objazdy: od strony Brzeska: Jurków – Zakliczyn – Gródek nad Dunajcem – Kurów. Od strony Nowego Sącza: Witowice Wolne – Zakliczyn – Jurków.

 

fot. Gmina Czchów 112

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź