miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Traktorem chciał uciec przed Policją. 54-latek trafił do aresztu

0 1 557

Kierowcy ciągnika rolniczego Ursus pomimo starań i wysiłków nie udało się uciec przed policyjną kontrolą w miniony poniedziałek (9 kwietnia). Jak się okazało, 54-latek chciał uniknąć odpowiedzialności karnej, ponieważ miał zakaz prowadzenia pojazdów i był pijany.

 

Czytaj również: Kierowca chciał uciec z miejsca zdarzenia, bo był pijany!

 

Zdarzenie miało miejsce 9 kwietnia w godzinach popołudniowych w miejscowości Przyszowa.Kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus widząc patrol Policji, który chce go zatrzymać do kontroli, zaczął uciekać. Policjanci szybko zatrzymali 54-letniego mężczyznę, który jak się okazało, uciekał, ponieważ posiada dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Limanowej – informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

W trakcie kontroli okazało się, że to nie jedyne przewinienia mężczyzny. – 54-letni mieszkaniec gminy Łukowica znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie, a za niestosownie się do zakazu sądowego oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości ponownie odpowie przed sądem – dodaje rzecznik prasowy.

 

Opr. MK
Źródło: KPP w Limanowej
Fot.: policja.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź