miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Trzech na jednego. Pobili 36-latka

0 2 350

Mieszkaniec powiatu brzeskiego na długo zapamięta odwiedziny u znajomej sądeczanki. 36-letni mężczyzna doznał uszczerbku na zdrowiu po tym, jak pobiło go trzech nieznanych mu mężczyzn. Sprawcy tego czynu zostali zatrzymani przez policjantów i usłyszeli zarzuty.

 

Czytaj również: Zagrożona budowa nowego mostu na Kamienicy! Miasto szuka 18 mln złotych09.07.2021 

 

2 lipca br. sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło w jednym z mieszkań na ulicy Kołłątaja w Nowym Sączu. Tego dnia około godziny 23 mieszkaniec powiatu brzeskiego przebywał u swojej znajomej sądeczanki. Kiedy ktoś zapukał do drzwi, 36-latek poszedł otworzyć, a wtedy rzuciło się na niego trzech nieznanych mu mężczyzn. Agresorzy bili go i kopali, a gdy przestali, kazali mu natychmiast opuścić mieszkanie.

W toku realizowanych czynności, następnego dnia we wczesnych godzinach porannych, policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 22, 24 i 29 lat. Wszyscy podejrzewani usłyszeli zarzuty pobicia i spowodowania uszczerbku na zdrowiu 36-latka. Za te przestępstwa grozi do 3 lat więzienia, ale dla 24 i 29-letniego sprawcy sąd może orzec wyższy wymiar kary z uwagi na to, że działali w warunkach recydywy. Ponadto prokurator zastosował wobec całej trójki środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego oraz zakazu opuszczania kraju.

 

Fot, źródło: KMP Nowy Sącz

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź