miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Trzy niewybuchy pod Mostem Heleńskim!

0 679

Jak podaje Policja w Nowym Sączu okazuje się, że dzisiaj pod Mostem Heleńskim znaleziono nie jeden, a trzy niewybuchy. Na miejscu pracuje grupa rozpoznania minersko-pirotechnicznego i powiadomiony został już patrol saperski z Krakowa.

 

Czytaj również: Tragiczny wypadek w lesie! Nie żyje 45-letni mężczyzna

 

– Dzisiaj dyżurny sądeckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące ujawnienia trzech niewybuchów w trakcie prac prowadzonych pod mostem na rzece Dunajec. Dwa znajdowały się na brzegu, a jeden w wodzie. Na miejscu pracuje grupa rozpoznania minersko-pirotechnicznego z sądeckiej Policji. Powiadomiono również patrol saperski z Krakowa i do momentu jego przyjazdu policjanci oraz strażnicy miejscy z Nowego Sącza będą zabezpieczać znalezisko – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Policja informuje, że w przypadku znalezienia niewypału należy natychmiast powiadomić policję, ponieważ jakiekolwiek manipulowanie przy pocisku grozi jego detonacją, a co za tym idzie uszkodzeniem ciała, a nawet śmiercią dla osoby przebywającej w jego pobliżu! Po otrzymanym zgłoszeniu policjanci powiadomią specjalistyczny patrol saperski, który w bezpiecznym miejscu zdetonuje pocisk, a do momentu jego przybycia zabezpieczą znalezisko.

Zdjęcia i wideo z miejsca zdarzenia: Kolejny niewybuch pod Mostem Heleńskim! Policja zabezpiecza miejsce [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

Opr. MK
Fot.: Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.