miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tylna ośka wyrwana. VW Passat i Renault Megane skasowane, kierowca zbiegł? [Zdjęcia]

0 875

Wczoraj, 21 listopada o 17.45 zastępy z JRG w Krynicy Zdroju oraz OSP Mochanczka Wyżna zadysponowane zostały do działań w Mochnaczce Wyżnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze krajowa nr 75 miała miejsce kolizja dwóch samochodów osobowych marki VW  Passat oraz Renault Megane.

 

Czytaj również: Dachowanie osobówki. Poszkodowane 3 osoby [Zdjęcia]

 

Pojazd VW w wyniku uderzenia znajdował się na skrzyżowaniu dróg. Miał wyrwaną tylną oś, rozerwany zbiornik z paliwem, z którego na drogę wyciekało paliwo. Pojazd Renault Megane stał w odległości 100 m. Miał  uszkodzone lewe nadkole oraz lewe koło. Samochodami podróżowali sami kierujący. Jednego kierowcy nie było na miejscu zdarzenia. Drugi kierowca nie odniósł obrażeń. Jeden pas jezdni był zablokowany – informuje PSP Nowy Sącz.

 

Działania zastępów straży pożarnej  polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu odłamków uszkodzonych pojazdów z jezdni. Działania strażaków trwały ponad cztery godziny. Czynności dochodzeniowe prowadziła Policja.

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź