miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

UWAGA! Śmiertelny wypadek w Starym Sączu! Droga zablokowana

Wypadek śmiertelny. Wypadek Stary Sącz. Czołówka w Starym Sączu

6 17 314

W Starym Sączu na drodze 969 za mostem św. Kingi doszło do śmiertelnego wypadku. W zderzeniu brał udział samochód osobowy i ciężarowy. Jedna osoba zginęła. Trwa akcja służb ratunkowych.

 

 

Zablokowana jest obwodnica Starego Sącza (droga 969). Przy skrzyżowaniu z ul. Wielki Wygon samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Nie udało się uratować kierowcy samochodu osobowego, jedna osoba jest ranna. W obu kierunkach trasa jest zablokowana, utworzyły się duże zatory.

 

 

W wyniku zdarzenia zakleszczone w pojeździe osobowym były dwie osoby tj. kobieta (56 lat) oraz mężczyzna (19 lat). Kierowca pojazdu ciężarowego opuścił pojazd przed przybyciem zastępów straży. Obie osoby w samochodzie osobowym były nieprzytomne – informują funkcjonariusze PSP. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydobyli z pojazdu poszkodowaną i udzielili jej pierwszej pomocy. Kobieta odzyskała przytomność. Niestety nie udało się uratować podróżującego z nią mężczyzny, który poniósł śmierć na miejscu.
 

Rafał Kmak
fot. Facebook Spotted: NOWY SĄCZ, Marcin Łoboz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
6 Komentarze
 1. Anonim pisze

  Spieszyło się mu

  1. Filip pisze

   Nie wiesz jak doszlo do wypadku to się lepiej nie wypowiadaj

 2. Joanna pisze

  Czy to teraz istotne

 3. Janek pisze

  Joanna, istotne i to bardzo, przez takich ćwierćinteligentów na drodze ciagle są tragedie. Dobrze, że nie walną w osobówkę tylko w ciężarówkę bo byłoby więcej trupów. Jeżdżę tamtędy codziennie i widzę co niektórzy wyprawiają.

 4. K pisze

  Skąd ta pewność?

 5. Ania pisze

  Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie.. Dla rodzicow i znajomych wyrazy wspolczucia.. Dla wszechwiedzacych hejterow troche pokory.. A dla ludzi duzo zdrowia i przemyslenia pewnych spraw.. Jezdzijmy ostrozniej.. Dzis jestesmy jutro moze nas nie byc.. I nigdy to nie jest odpowiedni moment 🙁

Zostaw odpowiedź