miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

W samo południe uczcili pamięć zastrzelonego 43-letniego kolegi [Nagranie]

1 1 221

Dziś punktualnie o godzinie 12.00 funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oddali honory poległemu na służbie Koledze, młodszemu aspirantowi Michałowi Kędzierskiemu. 43-letni policjant został śmiertelnie postrzelony we wtorek podczas interwencji w Raciborzu.

 

Czytaj również: Po ukończeniu tej szkoły zatrudnienie masz gwarantowane!

 

7 maja br. o godzinie 12 żegnaliśmy mł. asp. Michała Kędzierskiego, który zginął służąc Ojczyźnie. Uroczystości pogrzebowe z udziałem Komendanta Głównego Policji reprezentującego całe środowisko policyjne, odbyły się w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raciborzu.

Tymczasem punktualnie o godzinie 12 w całym kraju zawyły policyjne syreny i rozbłysły światła lamp błyskowych w radiowozach, a funkcjonariusze przystanęli na minutę. Wszystko po to, by uczcić pamięć mł. asp. Michała Kędzierskiego. W symbolicznym geście solidarności również w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu i jednostkach podległych, kierownictwo oraz policjanci uczcili pamięć tragicznie zmarłego Kolegi.

Łącząc się w bólu z pogrążoną w żałobie Rodziną, składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

 

 

Fot., źródło: KMP w Nowym Sączu

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Piotrek pisze

    gdy kurierowi ukradną paczkę , lekarz straci pacjenta , strażak nie ugasi pożaru , kierowca zginie w wypadku to czy wtedy są tak podniosłe apele i wspominki ? Chłop nie wykonał tego do czego został wyszkolony o ile wogóle. jak pałować to im wychodzi i tylko tych bezbronnych. babcia z torebką już sieje postrach. to tak jakby chwalić złodzieja że mógł ukraść więcej a nie ukradł.. ku#wa co sie w tym kraju dzieje

Zostaw odpowiedź