miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Starym Sączu palił się samochód osobowy [ZDJĘCIA]

0 417

Wczoraj (15 kwietnia) w Starym Sączu doszło do pożaru samochodu osobowego na poboczu drogi. W akcji gaśniczej brali udział strażacy z PSP w Nowym Sączu oraz z OSP Stary Sącz. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej.

 

Czytaj również: Pożary traw okiem sądeckiego strażaka [ZDJĘCIA]

 

15 kwietnia zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz zadysponowano do działań w Starym Sączu na ul. Witosa. – Ustalono, że na poboczu drogi palił się samochód osobowy marki Skoda Fabia, którym podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Wszyscy bezpiecznie opuścili pojazd – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru przy pomocy dwóch prądów piany. Po stłumieniu ognia otwarto klapę bagażnika w celu zakręcenia zaworu bezpieczeństwa na butli LPG oraz podano na nią jeden prąd wody w celu jej schłodzenia. Po ugaszeniu pojazdu dokonano oględzin pojazdu w celu wyeliminowania zarzewi ognia. Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej – wyjaśnia rzecznik.

 

 

 

Opr. MK
Źródło: KM PSP w Nowym Sączu
Fot.: KP PSP NS, Facebook OSP Stary Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.