miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Węgierska: Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba w szpitalu

0 586

Wczoraj (5 marca) w godzinach popołudniowych doszło do zdarzenia drogowego w Nowym Sączu na ul. Węgierskiej. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe, którymi podróżowali sami kierowcy, a jeden z nich został poszkodowany i przewieziony do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe.

 

Czytaj również: Pijani złodzieje chcieli się ogrzać! Włamali się do domu i ukradli… grzejniki

 

5 marca około godz. 13.20 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań w Nowym Sączu na ul. Węgierskiej. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: dwa marki Volkswagen Golf, a trzeci marki Suzuki. Samochodami podróżowali sami kierujący i jeden z nich został poszkodowany – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Na miejsce zdarzenia przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga przeprowadziła badanie osoby poszkodowanej i przetransportowała ją do szpitala. Ponieważ uszkodzone pojazdy biorące udział w zdarzeniu zablokowały jeden pas jezdni, kierowano wahadłowo ruchem drogowym. Sprawdzono uszkodzone pojazdy na ewentualność wycieków płynów eksploatacyjnych. Na miejsce zdarzenia dotarł patrol Policji, który pozostał na miejscu zdarzenia, prowadząc czynności dochodzeniowe – dodaje rzecznik.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.