miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wielogłowy: Zderzenie trzech osobówek! Ranna osoba w szpitalu [Zdjęcia]

0 459

24 lutego około godziny 17.43 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Wielogłowach. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe tj. Audi, Opel i Renault. Pojazdami podróżowali sami kierujący.

 

Czytaj również: Konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miasta! Zgłoś swój pomysł

 

Jedna osoba została poszkodowana i znajdowała się przy pobliskim sklepie. Samochody blokowały dwa pasy ruchu. Ruch pojazdów był wstrzymany był w obydwu kierunkach. Z samochodu Audi i Opel wyciekły płyny eksploatacyjne. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz odłączeniu klem akumulatorów w uszkodzonych pojazdach.Osobę poszkodowaną przekazano pod opiekę przybyłej załogi karetki Pogotowia ratunkowego. Osoba ta została zabrana do szpitala.

 

 

Po zakończeniu działań dochodzeniowych Policji samochody Renault oraz Audi zostały zabrane przez przybyłe lawety Pomocy drogowej z miejsca zdarzenia. Samochód Opel zepchnięto na pobliską zatokę. Usunięto pozostałości powypadkowe z jezdni. Zasypano wyciekłe płyny eksploatacyjne sorbentem. Działania strażaków trwały półtorej godziny.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź