miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Witowice: Czołówka dwóch osobówek! Ranni w szpitalu, droga całkowicie zablokowana [Zdjęcia]

0 402

Wczoraj, 30 maja około godziny 15.40 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu  oraz OSP Łososina Dolna zadysponowane zostały do działań w Witowicach Dolnych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na łuku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów tj. Audi i BMW. Osoby uczestniczące w zdarzeniu wyszły o własnych siłach z pojazdów i były poszkodowane.

 

Czytaj również: Bilsko: Karetka w rowie [Zdjęcia]

 

Równocześnie ze strażakami na miejsce zdarzenia przybyła karetka Pogotowia ratunkowego, której ratownicy udzieli pomocy osobom poszkodowanym. Droga była całkowicie zablokowana w obydwu kierunkach. Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych na jezdnię. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączono akumulator w pojeździe BMW (akumulator w drugim samochodzie został uszkodzony).

 

 

Dokonano sorpcji płynów eksploatacyjnych wyciekających na jezdnię. Odblokowano drogę w  celu opuszczenia miejsca zdarzenia przez karetki z dwoma osobami. Przemieszczono BMW na pobocze drogi. Udzielono pomocy w usunięciu pojazdu Audi przybyłej na miejsce zdarzenia auto lawecie. Uprzątnięto pozostałości pokolizyjnych z drogi gminnej. Działania strażaków trwały ponad półtorej godziny.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź