miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wjechał w motocyklistę i zbiegł. Po ujęciu okazał się… pijany [Nowe fakty]

1 705

Jak już informowaliśmy, w niedzielę (8 maja) doszło do zderzenia samochodu osobowego na rondzie „Solidarności” w Nowym Sączu. Jak udało nam się ustalić, kierowca osobówki zbiegł z miejsca zdarzenia. Całe szczęście kierowcy jednośladu nic bardzo poważnego się nie stało, o własnych siłach udał się do interweniującego Zespołu Ratownictwa Medycznego. Jak się okazuje, kierowca który spowodował wypadek był nietrzeźwy, ujęła go sądecka Policja. Więcej na temat niedzielnego zdarzenia pisaliśmy tutaj – KLIK.

Czytaj również: Okradziono działkowicza! Straty to ok. 3 tys. złotych

Sprawca kolizji, który oddalił się z miejsca zdarzenia, w chwili zatrzymania przez policjantów był nietrzeźwy – mówi Aneta Izworska z zespołu ds. komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Funkcjonariusze prowadzą działania wyjaśniające dotyczące spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz postępowanie przygotowawcze pod kątem kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

fot.: czytelnik

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Bić wieśniaków KNS KGR KLI !! Naćpane i podpite chamy stwarzają zagrożenie w bastionie PiSu !! Niewinni giną przez głupote niedouczonych wieśniaków nie znających zasad ruchu !! Bramki zakazu wjazdu jak najszybciej na granicach Sącza Bastionu PiS !! A oni niech się sami rozjeżdzają żywcem po wsiach !! Patologia i trolle z PO !!

Zostaw odpowiedź